Sezóna 2014-2015
Okresní přebor starších žáků okr. Kladno
Podzim
2. Kolo 30.8.2014 so 10.15 hod.
Novo Kladno - sokol smečno 0:3 (Kontumace)
Kumšta
Bažo P.
Jícha L.- Peňaz - Mazourek
Svátek - Vápeník J.(C) - Drexler - Burda
Tomášek F. - Petr O.
Náhradníci: Jelínek, Valta, Suda J.
13. Kolo 3.9.2014 st 17.00 hod.
Neuměřice - Sokol smečno 1:7
Kumšta
Bažo P.
Jícha L.- Peňaz - Mazourek
Svátek - Vápeník J.(C) - Drexler - Burda
Petr - Tomášek F.
Náhradníci: Jelínek, Valta, Suda J.
branky: Vápeník J. 3x, Bažo P. 2x, Jelínek, Suda J.
3. Kolo 6.9.2014 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Lhota 4:0
Kumšta
Bažo P.
Jícha L.- Peňaz - Mazourek
Drexler - Vápeník J. - Sekanina (C) - Svátek
Tomášek F. - Petr O.
Náhradníci: Jelínek, Valta, Suda J.
branky: Bažo P. 2x, Drexler, Suda J.
4. Kolo 13.9.2014 so 10.15 hod.
Holubice-Otvovice - sokol smečno 3:4
Kumšta
Bažo P.
Jícha L.- Vápeník J. - Mazourek
Svátek - Drexler - Sekanina (C) - Burda
Tomášek F. - Petr O.
Náhradníci: Jelínek, Valta, Suda J.
branky: Sekanina 2x, Bažo P., Vápeník J.
5. Kolo 20.9.2014 so 10.15 hod.
sokol smečno - Brandýsek 0:3
Kumšta
Bažo P.
Jícha L.- Vápeník J. - Mazourek
Drexler - Peňaz - Sekanina (C)- Burda
Petr O. - Suda J.
Náhradníci: Valta, Jelínek
6. Kolo 27.9.2014 so 10.15 hod.
Kročehlavy - sokol smečno 11:0
Kumšta
Jícha L.- Bažo P. - Mazourek
Vápeník J.
Drexler - Peňaz - Sekanina (C) - Svátek
Suda J. - Jelínek
Náhradníci: Valta
7. Kolo 4.10.2014 so 10.15 hod.
sokol smečno - Olovnice 1:10
Kumšta
Bažo P.
Jícha L.- Vápeník J. - Mazourek
Drexler - Sekanina (C)- Peňaz - Svátek
Suda J. - Petr O.
Náhradníci. Burda, Jelínek, Valta, Tomášek F.
branka: Bažo P.
8. Kolo 11.10.2014 so 10.15 hod.
sokol smečno - Zichovec 0:4
Kumšta
Bažo P.
Jícha L. - Vápeník J. - Mazourek
Drexler - Peňaz - Sekanina (C) - Burda
Petr O. - Suda J.
Náhradníci: Jelínek, Svátek, Valta, Tomášek F.
1. Kolo 15.10.2014 st 16.00 hod.
sokol smečno - Libčice 1:2 (N.P.)
Kumšta
Bažo P.
Jícha L. - Vápeník J. - Mazourek
Drexler - Peňaz - Sekanina (C) - Burda
Suda J - Petr O.
Náhradníci: Valta, Tomášek F.
branka: Sekanina
Penalty: Sekanina + Libčice +
Vápeník J. + Libčice +
Bažo P. + Libčice +
Drexler + Libčice +
Peňaz - Libčice +
9. Kolo 18.10.2014 so 10.15 hod.
Švermov - sokol smečno 9:0
Kumšta
Bažo P.
Jícha L. - Vápeník J. Mazourek
Drexler - Peňaz - Sekanina (C) - Burda
Petr O. - Tomášek F.
Náhradníci: Jelínek, Suda J., Valta, Svátek
10. Kolo 25.10.2014 so 10.15 hod.
sokol smečno - Zlonice 0:2
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Jícha L. - Peňaz - Sekanina (C) - Burda
Suda J. - Tomášek F.
Náhradníci: Petr O., Jelínek, Valta
11. Kolo 2.11.2014 ne 10.15 hod.
Hrdlív - sokol smečno 6:0
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Svátek - Peňaz - Sekanina (C)- Burda
Suda J. - Petr O.
Náhradníci: Jelínek, Tomášek F., Valta
12. Kolo 8.11.2014 so 17.00 hod.
sokol smečno - Stochov 2:1
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Peňaz
Jícha - Sekanina (C) - Burda - Svátek
Suda J. - Petr O.
Náhradníci: Jelínek, Valta, Tomášek F.
branky: Vápeník J., Sekanina
Jaro
15. Kolo 28.3.2015 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Novo Kladno 2:3 (N.P)
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Jícha - Sekanina (C) - Hudousek - Burda
Šťáral - Petr O.
Náhradníci: Jelínek, Valta, Suda J., Rác
branky: Šťáral 2x
Penalty: Bažo P. + Novo +
Vápeník J. - Novo -
Sekanina - Novo +
17. Kolo 11.4.2015 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Holubice 4:2
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Suda - Hudousek - Sekanina - Burda
Šťáral - Petr O.
Náhradníci: Peňaz, Valta, Jícha L.
branky: Šťáral 2x, Suda, Sekanina
16. Kolo 15.4.2015 st 17.30 hod.
Lhota - Sokol smečno 1:6
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J - Mazourek
Rác - Hudousek - Sekanina - Burda
Šťáral - Suda J.
Náhradníci: Petr O., Peňaz, Valta
branky: Šťáral 2x, Suda J., Valta, Peňaz, Sekanina
18. Kolo 18.4.2015 so 10.15 hod.
Brandýsek - Sokol smečno 3:1
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Suda J. - Sekanina - Hudousek - Rác
Petr O. - Šťáral
Náhradníci: Valta, Peňaz
branka: Šťáral
19. Kolo 25.4.2015 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Kročehlavy 1:3
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Jícha - Sekanina - Hudousek - Burda
Šťáral - Suda J.
Náhradníci: Valta, Petr O., Peňaz, Tomášek F., Rác
branka: Šťáral
20. Kolo 2.5.2015 so 10.15 hod.
Olovnice - Sokol smečno 3:0
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Jícha - Hudousek - Sekanina - Burda
Šťáral - Suda J.
Náhradníci: Tomášek F., Petr O., Peňaz, Rác
14. Kolo 6.5.2015 st 17.00 hod.
Libčice - Sokol smečno 7:3
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Peňaz
Jícha - Hudousek - Sekanina - Suda J.
Šťáral - Petr O.
Náhradníci: Tomášek F., Valta
branky: Šťáral 3x
21. Kolo 10.5.2015 ne 9.00 hod.
Zichovec - Sokol smečno 2:3
Kumšta
Sekanina
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Jícha - Hudousek - Suda - Peňaz
Šťáral - Petr O.
Náhradníci: Valta, Rác, Tomášek F.
branky: Šťáral 2x, Peňaz
22. Kolo 16.5.2015 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Švermov 0:4
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Sekanina - Peňaz
Jícha - Hudousek - Vápeník J. - Burda
Šťáral - Suda J.
Náhradníci: Valta, Petr O., Rác, Tomášek F.
23. Kolo 24.5.2015 ne 10.15 hod.
Zlonice - Sokol smečno 6:5
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Mazourek
Jícha - Hudousek - Sekanina - Burda
Suda - Šťáral
Náhradníci: Petr O., Valta, Peňaz, Rác, Tomášek F.
branky: Šťáral 5x
24. Kolo 30.5.2015 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Hrdlív 2:2 (N.P. 2:3)
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Vápeník J. - Suda
Jícha - Hudousek - Sekanina - Burda
Šťáral - Petr O.
Náhradníci: Valta, Petr O., Tomášek F.
branky: Šťáral 2x
Penalty: Hrdlív + Bažo P. -
Hrdlív + Sekanina +
Hrdlív - Šťáral -
25. Kolo 7.6.2015 ne 10.15 hod.
Stochov - Sokol smečno 6:1
Kumšta
Bažo P. (C)
Drexler - Peňaz - Mazourek
Jícha - Hudousek - Tomášek F. - Burda
Valta - Šťáral
Náhradník: Rác
branka: Šťáral
26. Kolo 13.6.2015 so 10.15 hod.
Sokol smečno - Neuměřice 14:0
Kumšta
Bažo P.
Drexler - Peňaz - Wittenberg
Jícha - Hudousek - Sekanina - Burda
Šťáral - Suda J.
Náhradníci: Rác, Valta, Petr O.
branky: Šťáral 6x, Bažo P. 2x, Sekanina 2x, Drexler, Valta
Wittenberg, Petr O.