ROK 2007
7.1.2007 halový turnaj přípravek (roč.96 a 97) ve Slaném
Základní skupina A: Skóre: Body:
1. Český lev Beroun 8:0 9
2. SK Slaný A 5:2 6
3. SK Motorlet Praha 6:3 3
4. Sokol Smečno 1:15 0 branka: Mucha
Základní skupina B: Skóre: Body:
1. Slavoj Podolí 7:2 9
2. SK Kladno 6:4 6
3. SK Zichovec 2:4 1
4. SK Slaný B 2:7 1
Velké finále: Skóre: Body:
1. SK Kladno 8:5 6
2. Slavoj Podolí 10:4 6
3. Český lev Beroun 5:5 6
4. SK Slaný A 1:10 0
Malé finále: Skóre: Body:
5. Motorlet Praha 10:1 7
6. SK Zichovec 4:3 5
7. Sokol Smečno 4:8 3 branky: Mucha 3x, Vožeh
8. SK Slaný B 1:7 1
4.2. 2007 halový turnaj přípravek (roč.96 a 97) ve Slaném
Tabulka: Skóre: Body:
1. Junior Praha 20:6 16
2. Český lev Beroun 27:2 14
3. SIAD Souš 17:6 10
4. Slavoj Podolí 5:11 8
5. SK Slaný B 6:18 6
6. SK Slaný A 3:17 2
7. Sokol Smečno 0:15 1
11.2. 2007 halový turnaj příravek Kladno hala na Sletišti
Sokol Smečno - Sokol Hostouň 0:2
Sokol Smečno - Baník Švermov 1:0
Sokol Smečno - Baník Libušín 0:0
Zápas o 3 místo Sokol Smečno - Novo Kladno A 0:0
Na pokutové kopy 3:2 branky: Mucha, Drbota, Kratina
18.3.2007 halový turnaj přípravek (roč.96 a 97) ve Slaném
Základní skupina A : Skóre: Body:
1. Český lev Beroun 15:0 7
2. SK Slaný 6:1 7
3. Sokol Smečno 2:10 3 branky: Pokorný M., Mišove
4. OFS Kladno 1:13 0
Základní skupina B: Skóre: Body:
1. SK Horní Měcholupy 14:2 9
2. SK Zichovec 5:3 6
3. Slavoj Podolí 2:10 3
4. AJAX Sokolov 4:10 0
Velké finále: Skóre: Body:
1. SK Měcholupy 7:2 7
2. Český lev Beroun 5:1 5
3. SK Zichovec 3:8 3
4. SK Slaný 3:7 1
Malé finále: Skóre: Body:
5. Sokol Smečno 9:5 9 branky: Mucha 4x, Mišove 2x,
6. AJAX Sokolov 11:7 3 Suda, Král, Pokorný M.
7. Slavoj Podolí 4:5 3
8. OFS Kladno 2:9 3
8.5.2007 memoriál Zdeňka Vejvody starší přípravka FC Slavoj Kladno
Utkání Smečna:
Smečno - Sparta 3:0 branky: Drbota, Mucha, Kratina
Smečno - Brandýsek 1:0 branka: Kratina
Sparta - Smečno 0:3 branky: Mucha, Kratina, Pokorný M.
Brandýsek - Smečno 1:2 branky Mucha, Drbota
Smečno - Slavoj 0:2
Smečno - Libušín 0:0
Pořadí:
1. FC Slavoj Kladno
2. Sokol Smečno
3. Baník Libušín
4. FK Brandýsek
5. Novo Kladno
6. Unhošť
7. Sparta Doly Kladno
Michal Kratina byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.