ROK 2009

25.1.2009 halový turnaj mladších žáků (roč.96 a 97) ve Slaném

Tabulka:                       Skóre:                      Body:

1. FK Baník Most           44:0                           15

2. SK Slavia Praha         43:6                           12

3. SK Slaný                    6:18                           7

4. Baník Stochov             4:29                           6

5. SK Čechie Smíchov     4:22                           4

6. Sokol Smečno           3:29                           0    branky: Suda 2x, Mucha,

 

Sestava:

Král, Vápeník K., Vožeh, Bažo V., Mucha,

Drbota, Bažo P., Kratina, Dočekal,

Pokorný M., Frank T., Suda, Fabián.

 

14.2.2009 halový turnaj mladších žáků (roč. 96) SK Hřebeč

Tabulka:                            Skóre:                     Body:

1. Sokol Smečno               12:4                         17      branky: Drbota 6x, Kratina 6x

2. Baník Švermov                   9:1                         12

3. SK Hřebeč (přípravka)       16:10                       11      

4. Novo Kladno                     10:11                       10

5. SK Hřebeč                         8:17                         4

 

David Král byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

 

22.2.2009 halový turnaj mladších žáků (roč.96 a 97) ve Slaném

Tabulka:                            Skóre:                    Body:

1. FC Chomutov                  21:3                       15

2: SK Slaný                        13:6                       12

3. SK Zichovec                    10:8                        9

4. Sokol Smečno                 3:8                        4     branky: Fabián, Drbota, Kratina

5. Čechie Smíchov                 7:14                      4

6. Olympia Březová                3:18                      0

 

Sestava:

Král, Kratina, Bažo V., Drbota, Pokorný D., Bažo P.,

Suda, Vápeník K., Fabián, Peer

 

8.3.2009 halový turnaj mladších žáků (roč. 96 a 97) ve Slaném

Tabulka:                            Skóre:                    Body:

1. SK Slaný                        20:5                        15

2. SK Čechie Smíchov           8:6                          9

3. FK Králův Dvůr                  6:4                           8

4. SK Hřebeč                        3:9                           6

5. Sokol Velká Hleďsebe       5:11                          2

6. Sokol Smečno                3:10                          2     branky: Drbota, Fabián, Král

 

Sestava:

Král, Vápeník K., Vožeh, Kratina, Drbota, Bažo P.,

Zvára, Bažo V., Frank T., Pokorný D., Suda, Fabián, Peer

 

27.6.2009 1. Ročník turnaje O pohár Města Kladna 

           Pro přípravky r. 2000 a mladší                   

Konečné pořadí:  

1. SK Otvovice

2. TJ Kablo Kladno A

3. SK Kladno

4. FC Chomutov

5. SK Střešovice 1911

6. Tatran Rakovník

7. SK Hřebeč

8. Sokol Smečno      branky: Bažo V. 5x, Bažo P.

9. SKP Rakovník

10. FK Brandýsek

 

Sestava:

Frank T., Frank D., Vápeník J., Bažo P., Bažo V., Suda,

Pokorný D., Jícha, Jelínek, Burda, Drexler D., Drexler M.

Franta L.

 

5.12 2009 halový turnaj Kablo Cup 

Tabulka:                           Skóre:                  Body:

1. SK Motorlet                   27:5                      19

2. Tatran Rakovník             13:7                      15

3. Slavoj Zvoleněves             9:8                      13

4. FC Přední Kopanina        10:13                     9

5. Kablo Kročehlavy            12:10                     9

6. SK Střešovice                 15:18                     6

7. SK Kladno 2000              10:16                     6

8. Sokol Smečno                7:24                     4         branky: Bažo V. 7x

 

Sestava:

Pokorný D., Suda, Bažo V., Bažo P., Vápeník J,

Jelínek, Tomášek, Jícha, Neuman

 

David Pokorný byl vyhlášen nejlepším brankářem turnaje.

 

19.12.2009 vánoční turnaj mladších žáků (roč. 95 a ml.)

Pořádaný SK Slaný. Místo konání hala Stochov

Základní skupina A:           Skóre:                      Body:

1. Český lev Beroun II           12:3                           6

2. SK Slaný                           9:5                           6

3. SK Zichovec                       5:4                           6

4. Sokol Smečno                  1:15                         0      branka: Pokorný D.

 

Základní skupina B:             Skóre:                     Body:

1. Český lev Beroun I              8:0                            6

2. Meteor 97                           8:3                            6

3. Slavoj Zvoleněves                 2:6                            1

4. Baník Stochov                     1:10                          1

 

Velké finále:                      Skóre:                    Body:

1. Český lev Beroun I              5:3                           5

2. SK Slaný                           5:6                           4

3. Český lev Beroun II             7:5                           4

4. Meteor 97                          3:6                           3

 

Malé finále:                        Skóre:                     Body:

5. Slavoj Zvoleněves             10:3                          7

6. SK Zichovec                      8:4                          6

7. Baník Stochov                   4:6                          4

8. Sokol Smečno                 2:11                        0       branky:  Šerhant 2x

 

Sestava:

Král, Kratina, Vožeh, Suda, Vápeník K., Bažo V., Bažo P., Pokorný D.

Hlinovský, Drbota, Šerhant


 

 

 

 

Kontakt

Sekretář oddílu Král David

732 574 836

 

 

KONTAKT

 

Trenér přípravky:

JELÍNEK MARTIN

Tel: 728 915 622

e-mail: martinjelinek@atlas.cz

 

Trenér dorostu:

VÁPENÍK JIŘÍ

Tel: 737 316 868

e-mail: jiravapenik@seznam.cz

 

Trenér dorostu:

SUDA MARTIN

Tel: 732 631 385

e-mail:

martinsuda76@seznam.cz