ROK 2010

9.1.2010 halový turnaj mladších přípravek (roč.2001 a mladší) hala Doksy

1.   SK Buštěhrad - SK Doksy              7:1

2.   Sokol Družec - Sokol Smečno     5:1     branka: Drexler

3.   SK Buštěhrad - Baník Švermov        6:1

4.   SK Doksy - Sokol Smečno           3:3     branky: Drexler 3x

5.   Sokol Družec - Baník Švermov        2:2

6.   SK Buštěhrad - Sokol Smečno   15:0

7.   SK Doksy - Sokol Družec               0:3

8.   Sokol Smečno - Baník Švermov  0:7

9.   Sokol Družec - SK Buštěhrad         3:7

10. SK Doksy - Baník Švermov             0:7

 

Pořadí:                  Skóre:               Body:

1. SK Buštěhrad       35:4                    12

2. Baník Švermov      17:8                      7   Penaltový rozstřel o 2.místo

3. Sokol Družec        13:10                    7   Sokol Družec - Baník Švermov 1:2

4. SK Doksy              4:20                    1    Penaltový rozstřel o 4.místo

5. Sokol Smečno      4:30                    1    SK Doksy - Sokol Smečno 2:1  branka: Vápeník J.

 

Sestava:

Burda, Jícha, Vápeník J., Neuman, Drexler, Tomášek D., Tomášek F.

Peňaz, Schrotter

David Drexler byl vyhlášen nejlepším hráčem turnaje.

30.1.2010 halový turnaj žáků (roč. 96 a mladší)

Pořádaný SK Slaný. Místo konání hala Stochov

Základní skupina A:                       Skóre:                Body:

1. FK Baník Most                               12:3                      9

2. SK Slaný                                       10:4                      6

3. SK Rakovník                                  10:7                      3

4. Sokol Smečno                              3:21                      0      branky: Drbota, Král, Bažo V.

 

Základní skupina B:                       Skóre:               Body:

1. Junior Praha 96                              10:2                     9

2. FC Chomutov                                  11:4                    4

3. Slavoj Zvoleněves                             3:14                    3

4. SK Zbraslav                                     2:6                      1

 

Velké finále:                                   Skóre:                Body:

1. Junior Praha 96                               8:2                       9

2. FC Chomutov                                  6:5                       6

3. FK Baník Most                                5:7                       3

4. SK Slaný                                        4:7                       0

 

Malé finále:                                    Skóre:                Body:

5. SK Rakovník                                  16:3                       9

6. Slavoj Zvoleněves                             7:4                       6

7. SK Zbraslav                                     9:5                       3

8. Sokol Smečno                               2:22                      0    branka: Drbota

                                                                                           druhá branka je ze vzájemného

                                                                                           utkání s SK Rakovník ze základní

                                                                                           skupiny

Sestava:

Král, Zvára, Bažo P., Hlinovský, Bažo V., Drbota,

Vožeh, Suda

 

TJ Kablo Kročehlavy 18. ročník memoriálu Františka Hanzlíka

Kladenská spotovní hala. Turnaj přípravek

Sokol Smečno - Kladno Kročehlavy "A"        1:1     branka: Drbota

Sokol Smečno - Slavoj Zvoleněves                3:2     branky: Bažo V. 2x, Jelínek

Sokol Smečno - SK Kladno "B"                    2:1     branky: Suda, Drbota

Sokol Smečno - SK Slaný                            1:0     branka: Bažo V.

Sokol Smečno - SK Kladno "A"                     1:2    branka: Suda

Sokol Smečno - Kablo Kročehlavy "B"            4:0    branky: Pokorný D. 2x, Drexler, Bažo P.

 

Pořadí:                              Skóre:                   Body:

1. SK  Kladno "A"                 15:6                       13

2. Sokol Smečno                 12:6                       13

3. Kablo Kročehlavy "A"           8:4                       12

4. Slavoj Zvoleněves               12:9                         8

5. SK Slaný                            6:8                         6

6. SK Kladno "B"                    8:12                        4

7. Kablo Kročehlavy "B"          1:16                        1

 

Sestava:

Bažo V., Bažo P., Drexler, Suda, Pokorný D., Vápeník J., Jelínek

Neuman, Drbota, Hlinovský

 

13.3.2010 halový turnaj mladších žáků (roč. 97 a mladší)

Pořádaný SK Slaný. Místo konání hala Stochov

 

Základní skupina A:                       Skóre:                Body:

1. SK Slaný                                      11:6                      7

2. SK Zichovec                                  11:8                      6

3. SK Hřebeč                                      6:9                      4

4. Slavoj Zvoleněves                             3:8                      0

 

Základní skupina B:                       Skóre:               Body:

1. FK Louny                                      17:0                      9 

2. Sokol Smečno                               8:13                    6     branky: Kratina 4x, Bažo P., Bažo V.

3. Baník Stochov                                 8:6                      3                  Drbota, Šindelář D.

4. Sokol Měšice                                  3:17                    0

 

Velké finále:                                   Skóre:                Body:

1. SK Slaný                                        10:4                   9

2. FK Louny                                        12:2                   6

3. SK Zichovec                                      7:9                   3 

4. Sokol Smečno                                 1:15                 0      branka: Bažo V.

 

Malé finále:                                    Skóre:                Body:

5. SK Hřebeč                                      12:8                     6

6. Baník Stochov                                 12:5                     6

7. Slavoj Zvoleněves                               5:4                     6

8. Sokol Měšice                                     7:0                    0

                                                                                       

Sestava:

Král, Kratina, Bažo V., Bažo P., Vápeník K., Drbota

Suda, Šindelář D., Hlinovský

Kontakt

Sekretář oddílu Král David

732 574 836

 

 

KONTAKT

 

Trenér přípravky:

JELÍNEK MARTIN

Tel: 728 915 622

e-mail: martinjelinek@atlas.cz

 

Trenér dorostu:

VÁPENÍK JIŘÍ

Tel: 737 316 868

e-mail: jiravapenik@seznam.cz

 

Trenér dorostu:

SUDA MARTIN

Tel: 732 631 385

e-mail:

martinsuda76@seznam.cz