ROK 2011

8.1.2011 halový turnaj mladších přípravek (roč.2001 a mladší) hala Doksy

1. SK Doksy - SK Kamenné Žehrovice  1:6

2. SK Družec - Sokol Smečno 1:5                             branky: Drexler 5x

3. SK Kamenné Žehrovice - Baník Švermov 3:2

4. SK Družec - SK Doksy 2:5

5. Sokol Smečno - Baník Švermov  5:4                     branky: Vápeník J. 2x, Suda J., Drexler,

6. SK Kamenné Žehrovice - SK Družec 8:0                                Jícha

7. SK Doksy - Sokol Smečno 1:5                               branky: Vápeník J. 2x, Jícha 2x, Drexler

8. Baník Švermov - SK Družec 4:2

9. Sokol Smečno - SK Kamené Žehrovice 2:6           branky: Drexler 2x

10. Baník Švermov - SK Doksy 3:3

 

Pořadí:                                Skóre:               Body:

1. SK Kamenné Žehrovice          23:5                    12

2. Sokol Smečno                    17:12                     9

3. Baník Švermov                      13:13                     4

4. SK Doksy                             10:16                    4

5. SK Družec                             5:22                     0

 

Sestava: Tomášek F., Tomášek D., Vápeník J., Suda J., Jícha, Drexler,

               Valta,

 

 30.1.2011 halový turnaj mladších přípravek hala Unhošť

1.  SK Kladno 2002 - TJ Unhošť 1:1

2.  SK Kladno 2004 - Slovan Kladno 0:3

3.  Sokol Smečno - SK Vinařice 0:0

4.  SK Kladno 2004 - TJ Unhošť 0:1

5.  SK Kladno 2002 - Sokol Smečno 2:0

6.  Slovan Kladno - SK Vinařice 5:2

7.  SK Kladno 2004 - SK Kladno 2002 0:5

8.  TJ Unhošť - SK Vinařice 3:0

9.  Sokol Smečno - Slovan Kladno 1:5                               branka: Šindelář J.

10. SK Kladno 2002 - SK Vinařice 2:0

11. TJ Unhošť - Slovan Kladno 1:2

12. SK Kladno 2004 - Sokol Smečno 0:2                             branky: Jelínek, Drexler

13. SK Kladno 2002 - Slovan Kladno 1:1

14. SK Kladno 2004 - SK Vinařice 2:0

15. TJ Unhošť - Sokol Smečno 2:0

 

Pořadí:                                           Body:

1. Slovan Kladno                                13

2. SK Kladno 2002                             11

3. TJ Unhošť                                      10

4. Sokol Smečno                                4

5. SK Kladno 2004                               3

6. SK Vinařice                                     1

 

Sestava: Pokorný D., Šindelář J., Jelínek, Burda, Valta, Chlumský, Vápeník J.,

               Drexler, Tomášek D.

 

 

 6.3.2011 Halový turnaj mladších žáků  (roč. 1998 a ml.) pořádá SK Hřebeč hala Jeneč

1.   SK hřebeč - Sokol Smečno 0:1                           branka: Drbota

2.   Baník Stochov - Baník Švermov 0:1

3.   SK Hřebeč "B" - SK Buštěhrad 4:0

4.   SK Hřebeč "A" - Baník Stochov 2:0

5.   Sokol Smečno - SK Buštěhrad 1:0                      branka: Bažo V.

6.   Baník Švermov - SK hřebeč "B" 0:4

7.   Baník Stochov - SK Buštěhrad 1:2

8.   Baník Švermov - SK Hřebeč "A" 0:0

9.   SK Hřebeč "B" - Sokol Smečno 4:0

10. SK Buštěhrad - SK Hřebeč "A" 0:0

11. Baník Stochov - SK Hřebeč "B" 0:2

12. Sokol Smečno - Baník Švermov 1:1                     branka: Pokorný D.

13. SK Hřebeč "A" - SK Hřebeč "B" 1:3

14. Baník Švermov - SK Buštěhrad 2:0

15. Sokol Smečno - Baník Stochov 1:2                      branka: Drbota

 

Pořadí:                                           Body:

1. SK Hřebeč "B"                               15

2. Baník Švermov                                 8

3. Sokol Smečno                               7

4. SK Hřebeč "A"                                 5

5. SK Buštěhrad                                  4

6. Baník Stochov                                  3

 

Sestava: Bažo V., Bažo P., Vápeník K., Suda, Pokorný D., 

              Drbota, Cherevko.

 

 

 12.3.2011 Halový turnaj starších žáků  (roč. 1996 a ml.) pořádá SK Hřebeč hala Jeneč

1.   SK hřebeč "A" - Sokol Smečno 1:0                       

2.   Novo Kladno - Baník Švermov 0:1

3.   SK Hřebeč "B" - Kablo Kročehlavy 1:4

4.   SK Hřebeč "A" - Novo Kladno 2:3

5.   Sokol Smečno - Kablo Kročehlavy 1:3                branka: Šindelář D.

6.   Baník Švermov - SK hřebeč "B" 0:1

7.   Novo Kladno - Kablo Kročehlavy 1:3

8.   Baník Švermov - SK Hřebeč "A" 0:4

9.   SK Hřebeč "B" - Sokol Smečno 0:0

10. Kablo Kročehlavy - SK Hřebeč "A" 0:1

11. Novo Kladno - SK Hřebeč "B" 2:0

12. Sokol Smečno - Baník Švermov 4:1                     branky: Šindelář D., Kratina,

13. SK Hřebeč "A" - SK Hřebeč "B" 4:1                                      Bažo V., Drbota

14. Baník Švermov - Kablo Kročehlavy 2:1

15. Sokol Smečno - Novo Kladno 1:2                         branka: Šindelář D.

 

Pořadí:                                           Body:

1. SK Hřebeč "A"                               12

2. Kablo Kročehlavy                             9

3. Novo Kladno                                    3

4. Baník Švermov                                 6

5. Sokol Smečno                               4

6. SK Hřebeč "B"                                 4

 

Sestava: Král, Šindelář D., Bažo V., Černý, Vápeník K.,  

               Drbota, Kratina, Kolařík F.,

 

Kontakt

Sekretář oddílu Král David

732 574 836

 

 

KONTAKT

 

Trenér přípravky:

JELÍNEK MARTIN

Tel: 728 915 622

e-mail: martinjelinek@atlas.cz

 

Trenér dorostu:

VÁPENÍK JIŘÍ

Tel: 737 316 868

e-mail: jiravapenik@seznam.cz

 

Trenér dorostu:

SUDA MARTIN

Tel: 732 631 385

e-mail:

martinsuda76@seznam.cz