ROK 2011
8.1.2011 halový turnaj mladších přípravek (roč.2001 a mladší) hala Doksy
1. SK Doksy - SK Kamenné Žehrovice 1:6
2. SK Družec - Sokol Smečno 1:5 branky: Drexler 5x
3. SK Kamenné Žehrovice - Baník Švermov 3:2
4. SK Družec - SK Doksy 2:5
5. Sokol Smečno - Baník Švermov 5:4 branky: Vápeník J. 2x, Suda J., Drexler,
6. SK Kamenné Žehrovice - SK Družec 8:0 Jícha
7. SK Doksy - Sokol Smečno 1:5 branky: Vápeník J. 2x, Jícha 2x, Drexler
8. Baník Švermov - SK Družec 4:2
9. Sokol Smečno - SK Kamené Žehrovice 2:6 branky: Drexler 2x
10. Baník Švermov - SK Doksy 3:3
Pořadí: Skóre: Body:
1. SK Kamenné Žehrovice 23:5 12
2. Sokol Smečno 17:12 9
3. Baník Švermov 13:13 4
4. SK Doksy 10:16 4
5. SK Družec 5:22 0
Sestava: Tomášek F., Tomášek D., Vápeník J., Suda J., Jícha, Drexler,
Valta,
30.1.2011 halový turnaj mladších přípravek hala Unhošť
1. SK Kladno 2002 - TJ Unhošť 1:1
2. SK Kladno 2004 - Slovan Kladno 0:3
3. Sokol Smečno - SK Vinařice 0:0
4. SK Kladno 2004 - TJ Unhošť 0:1
5. SK Kladno 2002 - Sokol Smečno 2:0
6. Slovan Kladno - SK Vinařice 5:2
7. SK Kladno 2004 - SK Kladno 2002 0:5
8. TJ Unhošť - SK Vinařice 3:0
9. Sokol Smečno - Slovan Kladno 1:5 branka: Šindelář J.
10. SK Kladno 2002 - SK Vinařice 2:0
11. TJ Unhošť - Slovan Kladno 1:2
12. SK Kladno 2004 - Sokol Smečno 0:2 branky: Jelínek, Drexler
13. SK Kladno 2002 - Slovan Kladno 1:1
14. SK Kladno 2004 - SK Vinařice 2:0
15. TJ Unhošť - Sokol Smečno 2:0
Pořadí: Body:
1. Slovan Kladno 13
2. SK Kladno 2002 11
3. TJ Unhošť 10
4. Sokol Smečno 4
5. SK Kladno 2004 3
6. SK Vinařice 1
Sestava: Pokorný D., Šindelář J., Jelínek, Burda, Valta, Chlumský, Vápeník J.,
Drexler, Tomášek D.
6.3.2011 Halový turnaj mladších žáků (roč. 1998 a ml.) pořádá SK Hřebeč hala Jeneč
1. SK hřebeč - Sokol Smečno 0:1 branka: Drbota
2. Baník Stochov - Baník Švermov 0:1
3. SK Hřebeč "B" - SK Buštěhrad 4:0
4. SK Hřebeč "A" - Baník Stochov 2:0
5. Sokol Smečno - SK Buštěhrad 1:0 branka: Bažo V.
6. Baník Švermov - SK hřebeč "B" 0:4
7. Baník Stochov - SK Buštěhrad 1:2
8. Baník Švermov - SK Hřebeč "A" 0:0
9. SK Hřebeč "B" - Sokol Smečno 4:0
10. SK Buštěhrad - SK Hřebeč "A" 0:0
11. Baník Stochov - SK Hřebeč "B" 0:2
12. Sokol Smečno - Baník Švermov 1:1 branka: Pokorný D.
13. SK Hřebeč "A" - SK Hřebeč "B" 1:3
14. Baník Švermov - SK Buštěhrad 2:0
15. Sokol Smečno - Baník Stochov 1:2 branka: Drbota
Pořadí: Body:
1. SK Hřebeč "B" 15
2. Baník Švermov 8
3. Sokol Smečno 7
4. SK Hřebeč "A" 5
5. SK Buštěhrad 4
6. Baník Stochov 3
Sestava: Bažo V., Bažo P., Vápeník K., Suda, Pokorný D.,
Drbota, Cherevko.
12.3.2011 Halový turnaj starších žáků (roč. 1996 a ml.) pořádá SK Hřebeč hala Jeneč
1. SK hřebeč "A" - Sokol Smečno 1:0
2. Novo Kladno - Baník Švermov 0:1
3. SK Hřebeč "B" - Kablo Kročehlavy 1:4
4. SK Hřebeč "A" - Novo Kladno 2:3
5. Sokol Smečno - Kablo Kročehlavy 1:3 branka: Šindelář D.
6. Baník Švermov - SK hřebeč "B" 0:1
7. Novo Kladno - Kablo Kročehlavy 1:3
8. Baník Švermov - SK Hřebeč "A" 0:4
9. SK Hřebeč "B" - Sokol Smečno 0:0
10. Kablo Kročehlavy - SK Hřebeč "A" 0:1
11. Novo Kladno - SK Hřebeč "B" 2:0
12. Sokol Smečno - Baník Švermov 4:1 branky: Šindelář D., Kratina,
13. SK Hřebeč "A" - SK Hřebeč "B" 4:1 Bažo V., Drbota
14. Baník Švermov - Kablo Kročehlavy 2:1
15. Sokol Smečno - Novo Kladno 1:2 branka: Šindelář D.
Pořadí: Body:
1. SK Hřebeč "A" 12
2. Kablo Kročehlavy 9
3. Novo Kladno 3
4. Baník Švermov 6
5. Sokol Smečno 4
6. SK Hřebeč "B" 4
Sestava: Král, Šindelář D., Bažo V., Černý, Vápeník K.,
Drbota, Kratina, Kolařík F.,