ROK 2012

 

29.1.2012 halový turnaj starších přípravek (roč.2001 a mladší) hala Unhošť

 

1.      SK Kladno          -    Unhošť                   4:2

2.      SK Kladno 03      -   Slaný                      1:1

3.      Smečno             -   Slovan Kladno       2:0    b: Jelínek, Burda

4.      Unhošť                -   Slaný                      0:4

5.      SK Kladno          -   Smečno                 5:1    b:  Jelínek

6.      SK Kladno 03      -   Slovan Kladno          3:1

7.      Slaný                 -   Smečno                 3:3    b: Vápeník J., Drexler, Jícha

8.      SK Kladno 03      -   Unhošť                    4:1

9.      SK Kladno           -   Slovan Kladno         4:0

10.     Unhošť              -   Smečno                 6:2    b: Vápeník J., Šindelář J.

11.     Slaný                 -   Slovan Kladno          6:0

12.     SK Kladno          -   SK Kladno 03          5:1

13.     Unhošť               -   Slovan Kladno         3:3

14.     SK Kladno 03    -   Smečno                 7:1    b: Vápeník J.

15.     SK Kladno           -  Slaný                      2:1

 

Pořadí:                                Skóre:               Body:

1. SK Kladno                          20:5                   12

2. SK Kladno 03                     16:9                    10

3. Slaný                                 15:6                     8

4. Unhošť                               12:17                   4

5. Sokol Smečno                    9:21                   4

6. Slovan Kladno                       4:18                   1

 

Sestava: Neumann, Drexler, Vápeník J., Jelínek, Tomášek F., Valta, Šindelář J.,

              Jícha, Burda, Chlumský, Peňaz

 

 

19.2.2012 halový turnaj starších přípravek (roč.2001 a mladší) hala Unhošť

1.   SK Kladno           - Unhošť               8:1

2.   Tuchlovice         - Smečno            8:1    b: Vápeník J.

3.   Beroun                - Unhošť               9:0

4.   SK Kladno           - Tuchlovice          6:4

5.   Beroun               - Smečno            2:1     b: Drexler

6.   Unhošť                - Tuchlovice          3:7

7.   SK Kladno           - Beroun               3:1

8.   Smečno             - Unhošť              3:3     b: Burda 3x

9.   Beroun                - Tuchlovice          7:0

10.  Sk Kladno         - Smečno             8:0

 

 

Pořadí:                                Skóre:               Body:

1. SK Kladno                         25:6                    12

2. Beroun                              19:4                      6

3. Tuchlovice                         19:17                    6

4. Smečno                            5:21                     1

5. Unhošť                               7:27                     1

 

Sestava: Jelínek, Vápeník J., Drexler D., Valta, Burda, Šindelář J., Peňaz,

              Chlumský, Tomášek F., Tomášek D., Jícha, Neumann

 

 

17.3.2012 halový turnaj starších žáků (roč. nar. 1997 a ml.) hala Bios pořádající SK Hřebeč

1.    SK Hřebeč A         -    Smečno                1:0

2.    SK Hřebeč B         -     Olovnice                2:0

3.    Brandýsek             -     Kablo Kročehlavy   1:0

4.    SK Hřebeč B         -     Smečno               1:2    b: Bažo V. 2x

5.    SK Hřebeč A         -      Kablo Kročehlavy   3:0   

6.    Olovnice                -      Brandýsek             0:1

7.    Kablo Kročehlavy   -   Smečno               3:2   b: Pokorný D. 2x

8.    Olovnice                -      SK Hřebeč A          0:4

9.    Brandýsek             -      SK Hřebeč B          1:1

10.  Kablo Kročehlavy    -      SK  Hřebeč B         1:1

11.  Smečno                -      Olovnice               0:2

12.  Brandýsek              -     SK Hřebeč A           0:0

13.  Kablo Kročehlavy     -     Olovnice                 1:0

14.  Smečno                 -     Brandýsek             2:3   b: Hlinovský, Pokorný D.

15.  SK Hřebeč A           -     SK Hřebeč B          3:0

 

 

Pořadí:                                Skóre:               Body:

1. SK Hřebeč A                      11:0                    13

2. Brandýsek                           6:3                     11

3. Kablo Kročehlavy                 5:7                       7

4. SK Hřebeč B                       5:7                       5

5. Olovnice                              2:8                       3

6. Smečno                             6:10                      3

 

Sestava: Bažo P., Vápeník K., Bažo V., Hlinovský, Pokorný D., Šindelář D., Suda

 

15.12.2012 halový turnaj mladších přípravek (roč.2002 a mladší) hala Unhošť

1. Sokol Smečno      -      Hrdlív                3:2     b: Suda J. 2x, Jícha T.

2. Sokol Smečno      -      Slaný                3:6     b: Suda J. 2x, Drexler D.

3. Sokol Smečno      -      SK Kladno        2:3     b: Suda J., Tomášek D.

4. Sokol Smečno      -      Buštěhrad         3:2     b: Somol O., Peňaz, Suda J.

Sestava: Suda J., Peňaz V., Somol O., Petr O., Tomášek D., Rim M.,

              Jícha T., Drexler D., Petr J.

 

Kontakt

Sekretář oddílu Král David

732 574 836

 

 

KONTAKT

 

Trenér přípravky:

JELÍNEK MARTIN

Tel: 728 915 622

e-mail: martinjelinek@atlas.cz

 

Trenér dorostu:

VÁPENÍK JIŘÍ

Tel: 737 316 868

e-mail: jiravapenik@seznam.cz

 

Trenér dorostu:

SUDA MARTIN

Tel: 732 631 385

e-mail:

martinsuda76@seznam.cz